Stihneme to do Vianoc?

Tatiana Nevolna

Garantujeme, že všetky objednávky objednané do stredy 19.12. 2019 do 14:00 vám stihnú prísť pod vianočný stromček. 

Zásielky budeme posielať 19.12. Slovenskou poštou prvou triedou, alebo kuriérom GLS, takže v ideálnom prípade prídu už v piatok 20.12.2019. Pre istotu dávame v tomto hektickom období Slovenskej pošte viac času.


Objednávky objednané od štvrtoka 19.12. po 14:00 do piatku 20.12. do 14:00 budú odoslané prvou triedou 20.12. a mali by doraziť v pondelok 23.12.2019. Toto však už 100% garantovať nemôžeme, nakoľko môže byť preťažená pošta, zlá situácia na cestách a stať sa môže čokoľvek.

V takomto prípade odporúčame výber doručenia prostredníctvom kuriéra, kde je garantované doručenie nasledujúci deň.

Odporúčame však zabezpečiť darčeky minimálne o deň skôr. My však urobíme všetko preto, aby ste si mohli zásielku otvoriť pod vianočným stromčekom. 

Ak vás náhodou poštárka nezastihne na doručovacej adrese (a niekedy sa stane, že nenechá ani žltý lístok) bude vaša zásielka 100% uložená na vašej pošte. Pohyb zásielky je možné sledovať pod podacím číslom online na webe Slovenskej pošty tu: https://tandt.posta.sk/.

Odporúčané platby pri objednávkach na poslednú chvíľu

Odporúčame platbu platobnou kartou, na dobierku alebo PayPalom. U týchto platieb bude objednávka expedovaná v ten istý alebo najneskôr na nasledujúci deň.

Pri objednávkach na poslednú chvíľu neodporúčame platiť prevodom na účet (tá by mohla dobu dodania predĺžiť aj o dva dni). Výnimku však môžu dostať zákazníci, ktorí majú účet vo Unicredit banke a platba by mala byť pripísaná na náš účet obratom. 

Osobný odber v Trnave možný aj cez víkend 21.-23. a 24.12.2019

Osobný odber bude možný aj počas previanočného víkendu 21.-22.12. celý deň, dá sa dohodnúť aj na odbere v utorok 24.12.2019 na ulici Boženy Němcovej v Trnave.

Na osobnom odbere sa prosím s nami dopredu dohodnite a napíšte na zuzleme@zuzleme.sk alebo nám zatelefonujte na telefónne číslo 0903 170 112. 

Darčekový poukaz môžete kúpiť aj 24.12.2019

Je príliš neskoro a zásielka už určite nestihne prísť... Pre tento prípad bude najlepšou voľbou darčekový poukaz v hodnote, na akej sa dohodneme. Poukaz vám pošleme na mail a môžete si ho doma vytlačiť. Následne si môže obdarovaná osoba vybrať šperky podľa vlastného výberu.

V prípade, že máte záujem o darčekový poukaz, napíšte nám na zuzleme@zuzleme.sk alebo nám zatelefonujte na telefónne číslo 0903 170 112.

Darčekové poukazy sa dajú uhradiť aj platobnou kartou a PayPalom, prípadne prevodom na účet a poslaním potvrdenia o úhrade. Po objednaní vám ich obratom zašleme v PDF formáte do emailu. Potom ich stačí iba vytlačiť.

Majú Žužleme šperky darčekové balenie?

Naše žužleme šperky sú balené v darčekových vrecúčkach z organzy v strieborno-bielej farbe so snehovými vločkami. Šperky v darčekových baleniach posielame počas celého roka a nie len na Vianoce. Našimi šperkami chceme mamičkám robiť radosť a pekné balenie si zaslúži každá jedna z nich.

Ak balík nestihne prísť do Vianoc...

V prípade, že balík nestihne prísť, skúsime spolu problém nejakým spôsobom vyriešiť, poprípade môžete požiadať o vrátenie tovaru.

Tím Žužleme (Tatiana a Samko) pilne pracujú na vašich objednávkach, aby ste si ich stihli rozbaliť pod vianočným stromčekom.

Tím Žužleme (Tatiana a Samko) pilne pracujú na vašich objednávkach, aby ste si ich stihli rozbaliť pod vianočným stromčekom.Staršie príspevky Novšie príspevky


Zanechať komentár