O nás a náš príbeh

Srdečne vitajte u nás v Žužleme!

Kto sme?

Dovoľte, aby sme sa vám predstavili. Ja, maminka Tatiana a môj malý pomocník Samko tvoríme od apríla 2016 tím Žužleme. Hoci, povedzme si otvorene, niekedy by si mohol ten môj pomocník zobrať aj dovolenku, lebo nie za každým treba robiť korálkam dôkladnú revíziu :)

Tím Žužleme - návrhárka a výrobkyňa Tatiana a hlavný pomocník Samko 

Tím Žužleme - návrhárka a výrobkyňa Tatiana a hlavný pomocník Samko

Som vyštudovaná záhradná architektka a pred narodením Samka som sa venovala návrhom záhrad a interiérom. Teraz to však pri mojom malom a veľmi živom drobcovi nestíham. Vizualizácie záhrad a interiérov potrebujú veľmi veľa hodín strávených za monitorom počítača, ktoré radšej venujem Samkovi.
Počas materskej "dovolenky" mi však začala chýbať nejaká kreativita. Opätovne som ju našla pri vytváraní náhrdelníkov na kojenie.

Ako vzniklo Žužleme?

Všetko to vzniklo vďaka mojej kamarátke Peťke, od ktorej som sa po prvý krát dozvedela, že niečo také ako hryzacie náhrdelníky na prerezávanie zúbkov vôbec existujú. Práve vtedy sme riešili trampoty spojené s prerezávaním zúbkov. A tak sa začal celý náš príbeh...

Pôvodne som pre nás chcela kúpiť len jeden, už vyrobený náhrdelník. Ale ako som hľadala, nenašla som ten pravý pre mňa. Všetky sa mi zdali príliš detské. Ja som hľadala taký, aby na prvý pohľad nebolo hneď jasné, že je to náhrdelník určený pre dieťa, ale taký, čo by ozdobil aj mňa a mohla som ho kedykoľvek nosiť. Aby som týmto náhrdelníkom zabila dve muchy jednou ranou - skrášlila som môj outfit a pritom mať so sebou neustále zábavku na kúsanie pre môjho drobčeka. (Inak neviete si predstaviť, koľkokrát ma tento náhrdelník zachránil a malinkého zabavil).

Dopracovala som sa tak k certifikovanému výrobcovi, no odber musel byť len vo veľkom množstve. Verila som, že nie som jedinou maminkou, ktorá takto uvažuje a možno sa ich nájde viac. A našlo sa! Za to Vám milé maminky z celého srdca ďakujem. Aj vďaka vám tak môžem popri mojom malom šidielku naďalej niečo pekné tvoriť.

Tím Žužleme: Návrharka a výrobkyňa kojo náhrdelníkov Tatiana a hlavný pomocník Samko

Foto: Lucia Bilčíková (máj 2016)