10% zľava pri príležitosti Európskeho týždňa nosenia detí 2019

Tatiana Nevolna Zľava na nákup

Radosť z nosenia –  heslo ročníka Európskeho týždňa nosenia detí (ETND) 2019 spojilo Európu a aj 23 slovenských miest. V termíne od 6. do 12. mája 2019 slovenské parky, záhrady, materské a rodinné centrá  opäť zaplavia nosiaci rodičia so svojimi detičkami a oslávia spolu ďalší ročník tejto inšpirujúcej udalosti.

Európsky týždeň nosenia detí je podujatím plným radosti, zaujímavých rodinných atrakcií, stretnutí nosiacich rodičov a ich detí, ktoré sa každoročne koná v množstve európskych miest a obcí. Počas jedného týždňa sa celá Európa doslova nesie v znamení nosenia:)

U nás v Žužleme nájdete bezpečné náhrdelníky na dojčenie, žužlacie náramky a retiazky na cumlík, s ktorými sa vaše detičky môžu zabávať a žužlať aj vo Vašom ergonomickom nosiči alebo šatke. Tento týždeň s 10% zľavou, tak neváhajte a vyberte si! 

Silikónové a drevené šperky sú ideálne pre mamičky a oteckov dojčiat a batoliat, ktorým idú zúbky a neustále niečo kúšu a žužlajú. Uľavujú pri bolestiach pri prerezávaní zúbkov. Pomáhajú upútať pozornosť pri kojení alebo pití z fľašky. Jeho ručičky budú tak zaneprázdnené naťahovaním náhrdelníka a nie ťahaním za vlásky mamičky, či naťahovaním odevu. Veľmi dobre poslúžia i pre dospelých so zlozvykom obhrýzania.

Naše štýlové silikónové a drevené šperky sú ručne vyrobené na Slovensku z korálikov zo zdraviu nezávadného a odolného potravinárskeho silikónu. Všetky komponenty sú certifikované. Sú bezpečné pre bábätká a ich malé ústa.

Ako uplatniť zľavu?

Zľavu je možné uplatniť na všetky výrobky v internetovom obchode www.zuzleme.sk

V objednávke napíšte do kolónky "Zľava" kód ETND2019 a potvrďte tlačítkom "Vložiť". Automaticky Vám z nákupu odčíta 10% zľavu. Zľavu nie je možné kombinovať s inými zľavami. Zľavu nie je možné vyplatiť v hotovosti.

Európsky týždeň nosenia detí 2019 a 10% zľava na nákupStaršie príspevky Novšie príspevky


Zanechať komentár