15% zľava ku Dňu otcov

Tatiana Nevolna Zľava na nákup

Máme pre Vás skvelý tip na darček nielen ku Dňu otcov. Ideálny je hlavne pre oteckov dojčiat a batoliat, ktorým idú zúbky a neustále niečo kúšu a žužlajú. Týmto darčekom neobdarujete len oteckov, ale aj drobčekov. Pri príležitosti Dňa otcov a sme pre Vás pripravili počas celého týždňa špeciálnu 15% zľavu na náhrdelníky a náramky v kolekcii “Aj pre oteckov”.

Všade okolo počúvame a čítame, ako sa na výchove a starostlivosti o deti vyzdvihuje skôr podiel matky. Na oteckov neraz zabúdame. Aj otcovia sú tu a zaslúžia si našu pozornosť. Za to všetko, čo pre nás matky a deti robia, za zabezpečovanie živobytia pre celú rodinu.   

Aj oni si zaslúžia naše ocenenie a počuť, ako ich máme radi. Nech vedia ako veľmi nám na nich záleží a akí sú pre nás dôležití. Prejavte mu vďaku a lásku pozornosťou a prípadne malým darom. Nezáleží, či darujete drobnosť, alebo drahý dar, ktorý vyrazí dych. Hlavné je, že potešíte človeka, ktorého milujete.

Otcovia musia cítiť, že majú svoje významné miesto v rodine. Nie je dobré, keď majú pocit, že rodina potrebuje len peniaze, ktoré zarobia. Otcovia tiež túžia po láske, uznaní a pochopení. V zhone, pri starostlivosti o dieťa a v pracovnej vyťaženosti na to občas zabúdame. Keď sa vyskytne možnosť prejaviť vďaku, úctu a lásku, mali by sme to využiť. Veď krása života spočíva predovšetkým v takýchto maličkostiach.

Silikónový náhrdelník alebo náramok poslúži pre tatinka ako šperk a zároveň bude slúžiť ako skvelá zábavka pre deti, ktorú môžu kedykoľvek chytať, naťahovať, vkladať do detských úst, žužlať a okusovať. Tatinko ho tak môže mať stále pri sebe, či už ste niekde na prechádzke alebo na kúpalisku, nakoľko je vhodný aj do vody. A čo je na tom najlepšie, pomôžu utíšiť bolesť sprevádzanú pri prerezávaní zúbkov. A ak máte náhodou muža so zlozvykom obhrýzania, „pochutí“ si na tomto náhrdelníku aj on sám ☺

Z našej ponuky si môžete vybrať silikónové náhrdelníky alebo silikónové náramky v pánskych farbách, ako je sivá, čierna, hnedá, vojenská zelená alebo neutrálna béžová. Ak má váš manžel či priateľ obľúbené iné farby, kľudne nás kontaktujte a môžeme mu vyrobiť silikónový šperk na mieru.

Je pre mňa veľkým potešením, že sme pre vás ako prví na Slovensku a v Českej republike priniesli túto špeciálnu pánsku kolekciu silikónových šperkov pre milujúcich oteckov. 

Naše štýlové silikónové a drevené šperky sú ručne vyrobené na Slovensku z korálikov zo zdraviu nezávadného a odolného potravinárskeho silikónu. Všetky komponenty sú certifikované. Sú bezpečné pre bábätká a ich malé ústa.

Ako uplatniť zľavu?

Zľavu je možné uplatniť na všetky výrobky v internetovom obchode www.zuzleme.sk v termíne od 10. do 16. júna 2019. 

V objednávke napíšte do kolónky "Zľava" kód DENOTCOV2019 a potvrďte tlačítkom "Vložiť". Automaticky Vám z nákupu odčíta 15% zľavu na náramky a náhrdelníky z kategórie "Aj pre oteckov". Zľavu nie je možné kombinovať s inými zľavami. Zľavu nie je možné vyplatiť v hotovosti.

Zľava ku dňu otcovStaršie príspevky Novšie príspevky


Zanechať komentár